چقدر اسباب کشی سخته . چقدر انتخاب میان اینکه کدام را بگذاری و کدام را ببری سخت تره . وقتی که حتی هیچ چیز معلوم نیست . وقتی که آینده مبهمه . وقتی که حتی نمی دونی باید چه کار کنی . وقتی که حتی نمی دونی از کجا داری میری و به کجا داری میایی و چه می کنی . سردرد وحشتناکی که از امروز صبح عارض شده هم پوستمان را کنده . 

وقتی که واقعا هیچی برام مهم نیست چرا باید برام مهم باشه؟ فکر میکردم الان باید گریه کنم یا عصبانی باشم یا هرچی . ولی نیستم . هیچ احساسی ندارم . باورش عجیبه . فکر نمی کردم انقدر قوی بوده باشم که وقتی این اتفاق افتاد انقدر ریلکس باشم . شایدم این یه آرامش بعد طوفانه و بعد من دارم آرام آرام ریزش بدنم رو میبینم . دارم آرام آرام پی میبرم که چه بر سرم آمده و چه بر سرم خواهد آمد . برای همین هم هست که به نظر من فکر میکنم که کمی چت شده ام .

ظروف مانده و باید شسته شوند . از صبح سردرد مانع شده که چیزی بخورم ولی باید بخورم . چون نیاز دارم که بدنم بکشه که بتونم خودم را جمع کنم و بعد بزنم به زندگی جدید . گاهی دوست دارم با کسی حرف بزنم واقعا حال روحی خوشی ندارم . ولی چه میشه کرد . باید سکوت کرد . باید بازی کرد . نقش بازی کرد . باید سعی کرد که قدرتمند نشون داد که من خوبم . من قراره ال کنم و بل کنم

کاهی دلم میخواست کلی دوست داشتم . کلی آدما برای همدیگه مهم بودن . ولی خب پی این هم به تنم مالیدم و ادامه میدم .

از آدمی که انتظار نداشتم دیروز تموم کرد . آدمی که من شاید براش ارزش زیادی قایل بودم و او نبود و کاملا مشهود بود . بهانه ای میخواست که من بهش دادم . با کمال میل نهایت استفاده رو از این بهانه کرد و تمام . برام مهم نیست . این رو میدونم که من دوست بدی نیستم . وقتی که کسی دوست نداره دوست من باشه حتما لایق دوستی با من نیست . مغرور نیستم و خودم رو میشناسم . برای همین از این لحن استفاده کردم . من دوستش داشتم و خب اشکالی نداره شاید سردردم برای همینه خیلی نامرده . خیلی نامرده . آرزو میکنم که یک روز وجود نداشتن من رو حس کنه از ته قلبش . از این به بعد در انتخاب دوست خیلی باید دقت کنم . حواسم بیشتر باشه

آبگرمکنم را دیروز هدیه دادم به کسی . به همین سادگی و این یعنی که قهوه و چای ممنوع . ولی میتوانم با قابلمه درست کنم و قهوه بخورم پس خیلی هم سخت نیست

برام انرژی های مثبت بفرست بیا و یه فنجان قهوه مهمون من باش.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهر دانلود آموزش ابتدایی ،پردیس شهید رجایی ارومیه معرفي انواع لوازم يدکي ماشين آب‌وهواشناسان ایران فال تلفنی شرکت خدمات حمایتی نوین کشاورزی لارین آدرس جدید وبلاگ : http://trtsat1.mihanblog.com Chris